Muzyka na wesele

Muzyka to główny element każdej udanej imprezy tanecznej. Dobre lub złe brzmienie może wpływać na nas pozytywnie, lub rozdrażniać. Nieważne, czy wesele obsługuje dj weselny, czy tez orkiestra na wesele, to ta najważniejsza impreza w życiu może być piękna lub kiepska. Dobrze zestawione bloki muzyczne, przyjemne dla ucha brzmienie, odpowiednie komentarze, nastrojowe utwory podczas przerw…to wszystko składa się na sukces muzyki na weselu.

Jaką muzykę prezentuję jako dj na wesela ?

Moja recepta na sukces, która nigdy mnie nie zawiodła to największe przeboje ostatnich kilkudziesięciu lat odpowiednio połączone pod względem prędkości i klimatu. Dzięki temu, że jako dj weselny prezentuje na uroczystości same przeboje, każdy usłyszy to co zna z radia, telewizji lub swojej młodości. Upodobania gości są różne, więc staram się dogodzić każdemu. Na weselu prowadzonym przeze mnie usłyszysz zarówno Budke Suflera, jak i Madonnę, piosenki z lat 70-tych i wielkie przeboje z ostatnich sezonów. Niezapomniane klimaty disco, twistowe kawałki z lat 60-tych. Rarytasy disco polo także, chyba że Twoje zdanie jest inne. Jako dj wodzirej na wesele zabiorę wszystkich na podróż poprzez kraje, kontynenty, style muzyczne. Nie mam przygotowanej wcześniej sztywnej play listy, gdyż play listy się rzadko sprawdzają, trzeba reagować na to co dzieje się na parkiecie weselnym.

Weselny repertuar

Wszyscy wiemy, iż najważniejszym elementem udanego wesela jak i innej imprezy jest muzyka. Z nią właśnie kojarzymy później nasze wspomnienia z zabawy, i to właśnie muzyka jest motywem przewodnim na filmie z wesela. Oprócz funkcji wodzireja na wesele przygotowuje repertuar muzyczny dostosowywany jest na bieżąco do różnych gustów gości, w każdym momencie wesela goście mają wpływ na charakter imprezy, otwarty jestem na wszelkie muzyczne życzenia.

Muzyka polska
na wesele:
o Czerwone Gitary, Trubadurzy, Skaldowie, Wojciech Gąsowski, Jerzy Połomski
, Krzysztof Krawczyk, Anna Jantar, Czesław Niemen, Janusz Laskowski, Maryla Rodowicz, Zbigniew Wodecki, Perfect, Bajm, Seweryn Krajewski, Wały Jagielońskie, Maanam, Ryszard Rynkowski, Budka Suflera, Golec Ourkiestra, Brathanki Kayah i Bregovic, Urszula, Beata, Wilki, Various Manx …


Muzyka góralska i cygańska:
My Cyganie (Ore Ore)”, „Hej Sokoły”, „Cyganeczka Zosia”


Muzyka weselna i biesiadna:
Jarzębina czerwona”,”Szła dzieweczka”,”Głęboka studzienka”, ” Biały miś”,”W zielonym Gaju”,”Złoty Krążek”,”Granica”,” A wszystko te czarne oczy”.”Chachary”


Muzyka zagraniczna:
rock&roll, twist
, Chubby Checker, Frank Sinatra, Elvis Presley, Louis Armstrong, Ray Charles, The Beatles, ABBA, Boney M, Ottowan, Carlos Santana, Demis Roussos, The Shorts, George Baker, Savage, Modern Talking, Bad Boys Blue, CCCatch, FR David, Sabrina, Gazebo,Fancy, Desirelles, Goombay Dance Band, Kool and the Gang, Stevie Wonder , Queen, Smokie, Richie & Poveri, Drupi, Al Bano & Romina Power,Toto Cutugno, Umberto Tozzi, Francesco Napoli, Adiano Celentano

Na życzenie jako dj z Krakowa na wesele i poprawiny gram także utwory muzyki rockowej, dance,
house, R&B, hip hop, techno oraz najnowsze przeboje ze światowych list przebojów.