Pytania i odpowiedzi do dj weselnego

Najczęstsze pytania jakie Młodzi zadają podczas wyboru muzyki na wesele to:
Ile mamy czasu na odpowiedź ?
To pytanie sugeruje, że Młodym coś nie odpowiada, a najczęściej jest to cena. Proponuję omówienie dlaczego umowa ma zostać odłożona w czasie. Często też Para Młoda ma umówione drugie spotkanie z innym didżejem na wesela, którego nie chce odwoływać. W takim przypadku możemy umówić się na kilkudniowy okres na przemyślenia i dopięcie szczegółów.
.
Czy jako dj na weselu pije Pan na weselu alkohol ?
Odpowiedź jest zdecydowanie na nie. Aby zapewnić podczas wesela maksimum zabawy osoba prowadząca musi być bezwzględnie trzeźwa. Dziwnie tez wyglądałoby to w oczach gości, gdyby dj wodzirej podnosił kieliszki z wódka razem z gośćmi.
Czy dojazd jest wliczony w cenę?
Ustalając cenę usługi dja na wesela zawsze pytam gdzie się ono odbędzie, gdyż w cenę wkalkulować należy koszt dojazdu. Podpisując umowę nigdy Ne zaskakuję klientów niezapowiedzianymi wydatkami. Dalsze wyjazdy łączą się z doliczeniem kosztów za podróż i nocleg, chyba że zapewniają go klienci.
Czy możemy wybrać utwory na imprezę ?
Odpowiedź brzmi tak, ale w ograniczonej ilości. Otwarty jestem na muzyczne propozycje, ale dj-am jestem ja i to na moich barkach spoczywa dobra zabawa Waszych gości. To ja mam za sobą kilkanaście lat prowadzenia wesel i innych imprez i na weselu nikt oprócz mnie lepiej muzyki nie dobierze. Nie przejmujcie się muzyką, nie martwcie się, dobiorę najlepszą muzyka, aby wszyscy byli zadowoleni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *