Pytania i odpowiedzi do dj weselnego

Najczęstsze pytania jakie Młodzi zadają podczas wyboru muzyki na wesele to:
Ile mamy czasu na odpowiedź ?
To pytanie sugeruje, że Młodym coś nie odpowiada, a najczęściej jest to cena. Proponuję omówienie dlaczego umowa ma zostać odłożona w czasie. Często też Para Młoda ma umówione drugie spotkanie z innym didżejem na wesela, którego nie chce odwoływać. W takim przypadku możemy umówić się na kilkudniowy okres na przemyślenia i dopięcie szczegółów.
.
Czy jako dj na weselu pije Pan na weselu alkohol ?
Odpowiedź jest zdecydowanie na nie. Aby zapewnić podczas wesela maksimum zabawy osoba prowadząca musi być bezwzględnie trzeźwa. Dziwnie tez wyglądałoby to w oczach gości, gdyby dj wodzirej podnosił kieliszki z wódka razem z gośćmi.
Czy dojazd jest wliczony w cenę?
Ustalając cenę usługi dja na wesela zawsze pytam gdzie się ono odbędzie, gdyż w cenę wkalkulować należy koszt dojazdu. Podpisując umowę nigdy Ne zaskakuję klientów niezapowiedzianymi wydatkami. Dalsze wyjazdy łączą się z doliczeniem kosztów za podróż i nocleg, chyba że zapewniają go klienci.
Czy możemy wybrać utwory na imprezę ?
Odpowiedź brzmi tak, ale w ograniczonej ilości. Otwarty jestem na muzyczne propozycje, ale dj-am jestem ja i to na moich barkach spoczywa dobra zabawa Waszych gości. To ja mam za sobą kilkanaście lat prowadzenia wesel i innych imprez i na weselu nikt oprócz mnie lepiej muzyki nie dobierze. Nie przejmujcie się muzyką, nie martwcie się, dobiorę najlepszą muzyka, aby wszyscy byli zadowoleni.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *