Nagłośnienie na wesela i imprezy

Masz opcję dopisać się do grupy udanych klientów i złożyć zamówienie na usługę dj-a z Krakowa. Często posyłając mailem pytanie,  konsumenci proszą o dobre nagłośnienie i oświetlenie na imprezę. Każdy odpowie, że bez wątpliwości taki sprzęt będzie, ale co to znaczy odpowiednie oświetlenie imprezy?
A więc na imprezy do kilkudziesięciu osób dj może zabrać ze sobą kilka efektów led, dwie paczki nagłośnieniowe mikser, cd playery. A co jednak, gdy parkiet do tańców będzie wielce gigantyczny i sprzęt ten nie spełni w 100% swojej roli ? Zawsze ilość sprzętu do nagłośnienia i oświetlenia trzeba kalkulować do ilości gości, a co najważniejsze do wielkości parkietu.
Ponieważ w imprezach większych wykorzystuje się zestawy składającego się z kolumn basowych i szerokopasmowych, taki układ możesz wykorzystać w środku. Owszem plener to nie wesele, czy potańcówka firmowa, ale przy większej powierzchni  audio musi grac dynamicznie, czysto i bez przesterów, zatem taki układ nagłośnienia winien posiadać wodzirej na większych balangach zamkniętych w lokalach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *